Spordiennustus Eestis

vihjed, kampaaniad, ennustusmängud, boonused ja riskivabad panused

Goalbet spordiennustuses tasuta €5 + spordiboonus

Eesti Spordiennustus portaalide kampaaniad

OlyBet spordiennustus ülevaade – uuele liitujale €25 tasuta boonusraha

📁 Esiletõstetud, OlyBet, Tasuta panused, Ülevaated 🕔04.juuni 2018
OlyBet spordiennustus ülevaade – uuele liitujale €25 tasuta boonusraha

OlyBet spordiennustusportaal on Eesti kõige suurema ja populaarsema hasartmänguettevõtte Olympic Casino internetis panustamise keskkond.

 

OlyBet spordiennustuse ülevaade

Olybet spordiennustusportaal läbis hiljuti uuenduskuuri, pakkudes nüüdsest tänapäevast disaini ja mängukeskkonda, kus on veelgi rohkem võimalusi spordiennustuste tegemiseks ja sündmustele kaasa elamiseks.

Spordiennustusi saab teha nii sündmuste eel kui ka reaalajas, kasutades livebet funktsiooni. Panuseid saad teha kõigile spordisündmustele.

Hoolimata hiljutistest suurtest uuendustest täieneb OlyBet’i ennustus- ja mängukeskkond pidevalt.

Selleks, et spordipanustamise kogemus oleks veelgi parem on OlyBet LIVE TV kaudu võimalik jälgida üle 7000 spordi otseülekande aastas. Kõik ülekanded on kommentaaridega ja HD kvaliteedis.

Lisaks on OlyBet spordiennustuses eraldi kategooria nimetusega “Gurmee” pakkumised. Selle kategooria all pakutavate spordisündmuste koefitsiendid on hoolikalt valitud ja tavapärasest paremate koefitsientidega.

Spordipanustamise kõrval on OlyBet mängukeskkonnas võimalik nautida suurt valikut kasiinomänge, online pokkerit ja uut teenust Betgames (panustamismängud).

OlyBet spordiennustuse boonus

  • OlyBet annab uutele mängijatele konto registreerimisel €25 tasuta spordiennustuse boonusraha.
📣 

Kõik kes registreerivad OlyBet spordiennustusportaalis konto, saavad €25 tasuta spordiennustuse boonusraha. Spordiennustuse rahale kehtib vaid 1x läbimängimise tingimus minimaalselt 1.60 koefitsiendiga.

REGISTREERI OLYBET KONTO

JAGA POSTITUST OMA SÕPRADEGA