Spordiennustus Eestis

vihjed, kampaaniad, ennustusmängud, boonused ja riskivabad panused

Unibet spordiennustus - €50 boonus ja €10 riskivaba panus

Eesti Spordiennustus portaalide kampaaniad

OlyBet spordiennustus ülevaade – tasuta €10 ja 100% kuni €100 boonus

📁 Esiletõstetud, OlyBet, Tasuta panused, Ülevaated 🕔31.august 2017
OlyBet spordiennustus ülevaade – tasuta €10 ja 100% kuni €100 boonus

OlyBet spordiennustusportaal on Eesti kõige suurema ja populaarsema hasartmänguettevõtte Olympic Casino internetis panustamise keskkond.

 

OlyBet spordiennustuse ülevaade

Olybet spordiennustusportaal läbis hiljuti uuenduskuuri, pakkudes nüüdsest tänapäevast disaini ja mängukeskkonda, kus on veelgi rohkem võimalusi spordiennustuste tegemiseks ja sündmustele kaasa elamiseks.

Spordiennustusi saab teha nii sündmuste eel kui ka reaalajas, kasutades livebet funktsiooni. Panuseid saad teha kõigile spordisündmustele.

Hoolimata hiljutistest suurtest uuendustest täieneb OlyBet’i ennustus- ja mängukeskkond pidevalt.

Selleks, et spordipanustamise kogemus oleks veelgi parem on OlyBet LIVE TV kaudu võimalik jälgida üle 7000 spordi otseülekande aastas. Kõik ülekanded on kommentaaridega ja HD kvaliteedis.

Lisaks on OlyBet spordiennustuses eraldi kategooria nimetusega “Gurmee” pakkumised. Selle kategooria all pakutavate spordisündmuste koefitsiendid on hoolikalt valitud ja tavapärasest paremate koefitsientidega.

Spordipanustamise kõrval on OlyBet mängukeskkonnas võimalik nautida suurt valikut kasiinomänge, online pokkerit ja uut teenust Betgames (panustamismängud).

OlyBet spordiennustuse boonus

  • OlyBet annab uutele mängijatele konto registreerimisel €10 tasuta spordiennustuse boonusraha.
  • Samuti on saadaval ka 100% kuni €100 spordiennustuse sissemakse boonus.

NB! Seoses uuele keskkonnale üleminekuga pole hetkel OlyBet’i tasuta €10 pakkumist ja spordiboonust kasutada. Boonusraha ja boonuse pakkumised peaksid lisanduma lähinädalate jooksul.

📣 

Kõik kes registreerivad OlyBet spordiennustusportaalis konto, saavad €10 tasuta spordiennustuse boonusraha. Lisaks 100% kuni €100 spordiennustuse sissemakseboonus.

REGISTREERI OLYBET KONTO

JAGA POSTITUST OMA SÕPRADEGA