Spordiennustus Eestis

vihjed, kampaaniad, ennustusmängud, boonused ja riskivabad panused

Betsafe spordiennustus - boonused ja tasuta panused

Eesti Spordiennustus portaalide kampaaniad

Coolbet spordiennustus ülevaade – 100% kuni €150 spordiboonus või tasuta panused

📁 Coolbet, Ülevaated 🕔07.august 2018
Coolbet spordiennustus ülevaade – 100% kuni €150 spordiboonus või tasuta panused

Coolbet on äärmiselt hea kodumaine spordiennustusportaal, millel on suur turg ka põhjamaades. Ilmselt on tegu Eesti ühe parima spordiennustuse saidiga.

 

COOLBET SPORDIENNUSTUSE ÜLEVAADE

Coolbet spordiennustusportaal ongi peamiselt orienteeritud spordile ja spordiennustusele, kuid kõrvale pakutakse ka kasiinomänge ja live-kasiinot.

Spordiennustusi saab Coolbetis teha praktiliselt kõigile spordisündmustele, nii mängude eel kui ka sündmuste toimumise ajal (livebet). Lisaks mitmed võimalused teha panuseid ja ennustusi erisündmustele (poliitika, lauluvõistlused jms).

Paljud spordiennustuse lehed kasutavad erinevate suurarendajate platvorme, kuid Coolbeti spordiennustuse platvorm on välja töötatud nende endi poolt. Tänu sellele pakub Coolbeti panustamise platvorm ka mitmeid lisavõimalusi.

Coolbet on oma klientidega täiesti avatud ja pakub seega võimalust vaadata kui palju ja millistele tulemustele on mängijad panuseid teinud.

Lisaks on võimalik vaadata mängijate tehtud panuseid ka reaalajas ja panustamispileteid kopeerida, juhul kui soovid teha samasuguse panuse. Samuti näidatakse interaktiivsel kaardil reaalajas ka kõiki spordipanuste ja kasiinopanustega saadud võite.

Coolbet on ka ametlikult teada andnud, et nad teenivad teadlikult vähem. Kui keskmine kasumimarginaal hasartmängude valdkonnas on 8-9%, siis Coolbet on otsustanud viia enda marginaali 3-4% vahele. Seeläbi saab Coolbet enamikele sündmustele pakkuda Eesti kõrgeimaid koefitsiente, tänu millele saavad mängijad võita rohkem raha.

Coolbet’i asutaja Jan Svendsen on varasemalt loonud mitmeid ettevõtteid, sealhulgas ka Eestis väga tuntud Triobeti (nüüdsest Betsafe), mis müüdi 2012. aastal Betsson Group’ile.

Eelkõige seatakse Coolbetis esile mängijate huvid. Selle tõestuseks on näiteks ka reaalajas toimiv klienditugi (live chat), kus erinevatest paljudest suurettevõtetest lähenetakse kliendile personaalselt ja mängijad saavad adekvaatse abi kätte kiirelt ja lihtsalt.

 

COOLBET SPORDIBOONUSED

Coolbet pakub uutele liitujatele eksklusiivset 100% kuni €150 spordiennustuse sissemakse boonust. Lisaks kõigile kasiinos tasuta keerutused konto avamisel.

  • Spordiboonuse saamiseks ava Coolbet konto ja tee sissemakse summas vähemalt €10.
  • Sissemakse tegemisel kasuta Coolbet’i boonuskoodi COOL150.
  • Maksimaalse boonuse saamiseks tee sissemakse summas €150.
  • Uued liitujad saavad ka 10 tasuta spinni slotimängus Starburst, võidud kätte pärisrahas.

Aasta lõpuni on alternatiivina võimalik valida omale tervitusboonuse asemel iganädalased tasuta panused. 

  • Tehes €50 sissemakse boonuskoodiga 5FREEBET, saad aasta lõpuni igal nädalal €5 tasuta panuse.
  • Tehes €100 sissemakse boonuskoodiga 10FREEBET, saad aasta lõpuni igal nädalal €10 tasuta panuse.

📣 

Coolbet annab uuele liitujale 100% spordiennustuse boonuse summas kuni €150. Alternatiivse boonusena on võimalik valida omale iganädalased tasuta panused. Lisaks saavad kõik konto avamisel 10 tasuta spinni mängus Starburst, millest saadud võidud lisatakse kontole pärisrahas.

REGISTREERI COOLBET KONTO

JAGA POSTITUST OMA SÕPRADEGA